Ogłoszenia parafialne

14 października 2018r. Dzień Papieski

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem Promieniowanie Ojcostwa. Ofiarą do puszek wspieramy zdolną młodzież objętą stypendiami Dzieła Nowego Tysiąclecia.
2. Codziennie zapraszamy na Nabożeństwa różańcowe o 16.30. Dzieci dostają kolejne elementy różańca, które wklejają na plansze otrzymane na początku października. Te dzieci, które najczęściej bywają na nabożeństwie chcemy pod koniec miesiąca nagrodzić.
3. 22 października o 19.00 chcemy się spotkać z rodzicami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i dzieci przygotowujących się do I Kom. Św. O tym spotkaniu przypomnimy jeszcze w przyszłą niedzielę.
4. Po mszy zachęcamy do zakupu zniczy na groby naszych zmarłych. Uzyskane fundusze będą przeznaczone na dofinansowanie dzieci na wyjazdy feryjne czy wakacyjne.
5. Przygotowujemy się do naszego parafialnego Odpustu. W tym roku 21 rocznica istnienia naszej parafii. Odpust 28 października w niedzielę. Uroczysta Suma o 12.00.
6. W kancelarii zamawiamy wypominki roczne, półroczne za naszych zmarłych. Wypominki jednorazowe na nabożeństwa w oktawie Wszystkich Świętych oraz msza zbiorowa przez cały listopad.
7. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym dużo miejsca poświęconego Dniu Papieskiemu i Dziełu Nowego Tysiąclecia. Zachęcamy.
8. Dziękuję za złożone ofiary na kościół: p. z ul. Tulipanowej 100zł, p. Mazur z ul. Podgórze 100zł oraz Łukasz i Milena Bukała z ul. Sudeckiej 500zł. Bóg zapłać.
9. W sobotę spotkania formacyjne dzieci o zwykłych porach.