Ogłoszenia parafialne

28 lutego 2021r. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

1.Dziś w II niedziela Wielkiego Postu obchodzimy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami – Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Przez modlitwę i ofiary złożone w tym dniu do puszek zechciejmy wspomóc pracę polskich misjonarzy. Więcej in- formacji możemy znaleźć na
stronie: www.misje.pl Przez cały tydzień też organizujemy zbiórkę darów dla parafii naszych kapłanów na misjach. Prosimy o środki higieniczne, czyszczące i piorące (tzw. chemia). Środki czystości można składać w kancelarii lub w koszu, który będzie wystawiony w kościele .
2.W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
3. W piątek od 9.00 odwiedziny chorych w domach.
4. W sobotę o 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i rozważania prowadzone przez Rycerstwo i KŻR, msza św. o dobre przeżycie czasu Wielkiego Postu do naszych rodzin.
5. Droga krzyżowa piątek 16.30.
6. Gorzkie żale niedziela godz. 16.30.
7. W przyszłą niedzielę o 8.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
8. We wtorek o 18.00 odbiór strojów komunijnych. Dzieci swoje spotkanie mają w sobotę o 12,00.
9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Joanna Nowak i Konrad Kawalec zap. III, Klaudia Piątek p. z naszej parafii i Miłosz Bidziński k. z par. Pawłów zap. I oraz Katarzyna Pietrzyk p. z naszej parafii i Tobiasz Mikos par. Styków.
10. W nocy z 19 na 20 marca po raz siódmy ze Starachowic wyruszy na Święty Krzyż Ekstremalna Droga Krzyżowa, kończy się mszą św. Dla chętnych jest organizowany powrót autokarami. Zapisy w kancelarii.