Ogłoszenia parafialne

4 czerwca 2023r. Uroczystość Trójcy Świętej.

1. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o 9.00, 11.00 i 17.00. Po mszy o 11.00 procesja do 4 ołtarzy. Przygotujmy ołtarze na ten dzień jako wyraz naszej wiary w Chrystusa, który pozostał z nami pod postacią chleba i chce odwiedzać nasze domy i miejsca w których na co dzień żyjemy. Pamiętajmy o emblematach podczas procesji. Zapraszany dzieci, młodzież, rodziny. Niech uczestnictwo w procesji będzie dziękczynieniem Jezusowi za dar Eucharystii. Mamy niech przygotują dziewczynki do sypania kwiatów a ministranci niech zatroszczą się o liturgię. KŻR, Rycerstwo oraz Straż Honorowa NSP Jezusa niech też wezmą jak zwykle czynny udział w tym pięknym święcie.
2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Paulina Styczeń p. z naszej parafii oraz Piotr Wójcik k. z par. Wszystkich świętych w Starachowicach zap. I.
3. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym numerze polecamy rozmowę z abp. Georgiem Gansweinem, który przez lata był osobistym sekretarzem papieża Benedykta XVI.